-
biologiczne środki owadobójcze
-
Biologiczne pestycydy
-
Naturalne środki owadobójcze
-
Pestycydy na rośliny kukurydziane
-
Pestycydy na drzewa owocowe
-
Pestycydy na rośliny ryżowe
-
Pestycydy na uprawy bawełny
-
Insekcyd drzewa herbacianego
-
Biologiczny środek grzybiczy
-
Nawóz biologiczny
-
Żel do przynęty od karalucha
-
Domy zabójcy szkodników
-
Zabójca larw komarów
-
Z-9-trykosen
-
Przykładem na zabijanie much
-
Mrowi zabójcza przynęta
-
Organiczna herbata
Agrochemiczne 10% Beta SC Cypermetryna Produkty owadobójcze Spray dla warzyw
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Unioasis |
| Orzecznictwo | Pesticide Registration Certificate |
| Numer modelu | 10% cypermetryny beta |
| Minimalne zamówienie | 100 kg |
| Cena | $0.35--$5.0 |
| Szczegóły pakowania | 50 ml, 200 ml, 300 ml, 500 ml, 1000 ml/butelkę |
| Czas dostawy | 7 dni |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 50 000 kg tygodniowo |
| Zwalczanie szkodników | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, chrząszcz liściasty | Klasyfikacja | chemiczny pestycyd |
|---|---|---|---|
| Nr rej. ICAMA | WP20160001 | Sformułowanie | Sc |
| Aktywny składnik | 10% Beta cypermetryna | Aplikacja | Warzywa, drzewa owocowe |
| inne imię | Beta cypermethrint | Rodzaj dostawy | Magazyn |
| OEM/ODM | Obsługa dostosowywania | Logo | Obsługa dostosowywania |
| Sposób wysyłki | Powietrze lądowe morskie | Okres przydatności do spożycia | 2 lata |
| Podkreślić | Produkty owadobójcze agrochemiczne cypermetryna,Produkty owadobójcze beta-cypermetryna,Cypermetryna |
||
Agrochemikalia 10% Beta Cypermetryna SC Insektycydy Rolnicze do Warzyw Drzew Owocowych Bawełny Herbaty
Beta cypermetryna, znana również jako cyjanopentyl walerianian, jest insektycydem rolniczym, który głównie zwalcza szkodniki z rzędu motyli występujące na uprawach i ma silną toksyczność. Insektycydy, które nie są systemiczne, ale mają działanie kontaktowe i żołądkowe. Poprzez interakcję z kanałem sodowym szkodnika, funkcja układu nerwowego jest niszczona. Stosowany w ochronie zdrowia publicznego i hodowli zwierząt do zwalczania różnych szkodników, takich jak muchy, karaluchy, komary, pchły, wszy, pluskwy, pasożyty zewnętrzne zwierząt, takie jak kleszcze i roztocza.
![]()
| NR REJESTRACJI ICAMA | WP20160001 |
| Nazwa handlowa | UNIOASIS |
| Składnik aktywny | Beta cypermetryna |
| Formulacja | SC |
| Zawartość składnika aktywnego | 10% Beta cypermetryna |
| Chronione obiekty | Warzywa, drzewa owocowe |
| Szkodniki aktywne | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Chrabąszcz liściowy |
1. Działa szybko i długo
2. Wysoka zawartość składników aktywnych, stabilna jakość, mała dawka
3. Nadaje się do zwalczania szkodników bawełny, warzyw, drzew owocowych, drzew herbacianych i innych roślin
![]()
Dawkowanie: 3000-5000g/Ha, oprysk
Podczas stosowania produktu należy nosić odzież ochronną, rękawice, maski, aby uniknąć wdychania płynnego leku, nie jeść ani pić podczas picia. Po zastosowaniu umyć ręce i twarz oraz niezwłocznie oczyścić skórę odsłoniętych części, jest wrażliwy na jedwabniki, unikać stosowania w pobliżu obszarów jedwabników i morw. Kobiety w ciąży, karmiące i alergicy są zabronione. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek działań niepożądanych podczas stosowania należy skonsultować się z lekarzem.
Pytanie 1. Czy to jest pestycyd organiczny?
Tak, jest to pestycyd organiczny, jego składniki to wszystkie składniki mikrobiologiczne.
Pytanie 2. Na jakich uprawach jest stosowany?
Jest stosowany na większość warzyw kapustnych, takich jak: kapusta, brokuły, zielone warzywa, rzepak, jarmuż, rukiew wodna, rzodkiewka, rukola, gorczyca, brukiew, kapusta itp.
Pytanie 3. Jakie szkodniki zwalcza?
Jest skuteczny przeciwko Plutella xylostella, białej kapustnej, omacnica fasolowa itp.Pytanie 4. Jakie jest opakowanie?
Możemy wykonać opakowania z etykietami OEM/ODM, na przykład w małych workach po 100g. Dostarczamy również opakowania zbiorcze, na przykład w beczkach po 25 kg.
Pytanie 5. Czy można dostarczyć darmową próbkę?
Chcielibyśmy dostarczyć 1-2 kg darmowych próbek. a Ty musisz zapłacić za fracht.
Pytanie 6. Czy znasz główne szkodniki warzyw?
Robak army fall, tantaniś kapustny, spodoptera exigua,
biała kapustna, omacnica fasolowa itp.

