-
biologiczne środki owadobójcze
-
Biologiczne pestycydy
-
Naturalne środki owadobójcze
-
Pestycydy na rośliny kukurydziane
-
Pestycydy na drzewa owocowe
-
Pestycydy na rośliny ryżowe
-
Pestycydy na uprawy bawełny
-
Insekcyd drzewa herbacianego
-
Biologiczny środek grzybiczy
-
Nawóz biologiczny
-
Żel do przynęty od karalucha
-
Domy zabójcy szkodników
-
Zabójca larw komarów
-
Z-9-trykosen
-
Przykładem na zabijanie much
-
Mrowi zabójcza przynęta
-
Organiczna herbata
Unioasis Naturalny Insektycyd roślinny insektycyd przeciw trybie cebulowym pestycyd SINPV + 3% Beta Cypermethrin
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Unioasis |
| Orzecznictwo | Pesticide Registration Certificate |
| Numer modelu | 10 milionów PIB/ml SlNPV + 3% Beta cypermetryna |
| Minimalne zamówienie | 100 kg |
| Cena | $0.25--$0.36 |
| Szczegóły pakowania | 50ml/butelka, 200ml/butelka, 300ml/butelka, 500ml/butelka, 1000ml/butelka |
| Czas dostawy | 7 dni |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 50 000 kg tygodniowo |
| Zwalczanie szkodników | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, corn borer, conopomorpha sinensis bradley, Busck, Helicoverpa | Klasyfikacja | Biologiczny, owadobójczy, wirusowo-chemiczny pestycyd |
|---|---|---|---|
| Nr rej. ICAMA | PD20097660 | Sformułowanie | Sc |
| Aktywny składnik | 10 milionów PIB/ml SlNPV + 3% Beta cypermetryna | Aplikacja | Kukurydza, drzewa owocowe, warzywa |
| inne imię | Beta cypermetryna i SlNPV | Rodzaj dostawy | Magazyn |
| OEM/ODM | Obsługa dostosowywania | Logo | Obsługa dostosowywania |
| Sposób wysyłki | Powietrze lądowe morskie | Okres przydatności do spożycia | 2 lata |
| Podkreślić | Trędowce cebulowe - naturalne środki owadobójcze,SINPV Naturalne środki owadobójcze dla roślin,Pestycyd przeciw trąbce cebuli |
||
Unioasis Spodoptera litura NPV Naturalne Insektycydy Warzywne 10 milionów PIB/ml SINPV + 3% Beta cypermetryna Agrochemikalia
10 milionów PIB/ml SlNPV + 3% Beta cypermetryna SC
SlNPV to bioinsektycyd do zwalczania żerujących na liściach Spodoptera litura, które są szkodnikami polifagicznymi żerującymi na liściach w szkółkach i na polach. Szkodnik ten atakuje bawełnę, granat, soję, orzeszki ziemne, róże, kapustę, kalafior, chili, tytoń, słonecznik, ziemniaki, okrę, rycynę, aksamitki itp. Po wykluciu się, skupiska młodych larw żerują gromadnie, początkowo zeskrobując powierzchnię liścia. Późniejsze stadia larwalne rozpraszają się i przenoszą na inne liście, żerując łapczywie, tworząc duże nieregularne otwory i pozostawiając jedynie żyłki. Po oprysku SlNPV szkodniki te zarażają się wirusem, który ostatecznie je zabija.
Beta cypermetryna, znana również jako cyjanopentyl walerian, jest insektycydem rolniczym, który głównie zwalcza szkodniki z rzędu motyli występujące na uprawach i ma silną toksyczność.
Insektycydy, które nie są systemiczne, ale mają działanie kontaktowe i żołądkowe.
Poprzez interakcję z kanałem sodowym szkodnika, funkcja układu nerwowego jest niszczona.
Stosowany w zdrowiu publicznym i hodowli zwierząt do zwalczania różnych szkodników, takich jak muchy, karaluchy, komary, pchły, wszy, pluskwy, pasożyty zewnętrzne zwierząt, takie jak kleszcze i roztocza.
![]()
| NR REJESTRACJI ICAMA | PD20097660 |
| Nazwa handlowa | UNIOASIS |
| Składnik aktywny | 10 milionów PIB/ml SlNPV + 3% Beta cypermetryna |
| Formulacja | SC |
| Chronione obiekty | Kukurydza, drzewa owocowe, warzywa |
| Aktywne szkodniki | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, omacnica kukurydziana, Conopomorpha sinensis bradley, Busck, Helicoverpa armigera |
1. Jest dopuszczony do stosowania w rolnictwie ekologicznym.
2. Jest bezpieczny dla naturalnych pasożytów, zapylaczy i drapieżników.
3. Może być stosowany jako skuteczny składnik programów integrowanej ochrony roślin (IPM), prowadząc tym samym do ograniczenia stosowania pestycydów chemicznych i tworzenia bezpieczniejszego środowiska.
4. Nie prowadzi do problemów z pozostałościami i nie powoduje problemów z odpornością ani nawrotami szkodników.
5. Skutecznie zwalcza jednego z najbardziej ekonomicznie ważnych szkodników - Spodoptera litura.
6. Redukcja szkodników prowadzi do poprawy zdrowia roślin, a tym samym do zwiększenia plonów.
7. Jest przyjazny dla zwierząt domowych, środowiska i niemowląt.
Dawka: 1125-1500 ml/ha, oprysk
Podczas stosowania produktu należy nosić odzież ochronną, rękawice, maski, aby uniknąć wdychania płynnego leku, nie jeść ani nie pić podczas picia. Po zastosowaniu umyć ręce i twarz oraz oczyścić skórę odsłoniętych części w odpowiednim czasie, jest wrażliwy na jedwabniki i unikać stosowania w pobliżu obszarów jedwabników i morwy. Kobiety w ciąży, karmiące i alergicy są zabronione. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek działań niepożądanych podczas stosowania należy skonsultować się z lekarzem.
Złożyliśmy wniosek o certyfikat ISO9000 / licencję produkcyjną / certyfikat rejestracji pestycydów dla naszych produktów.
3. Jaka jest Twoja gwarancja jakości produktów?
Produkty są ściśle testowane w 100% z raportem z testów przed wysyłką, ale wymienimy lub zwrócimy pieniądze za wadliwe produkty, jeśli takie wystąpią.
4. Jak mogę przetestować jakość?
Wyślemy Ci próbki za darmo do przetestowania jakości przed formalnymi zamówieniami.
5. Jakie są Twoje warunki płatności?
Akceptujemy T/T, PayPal, Western Union, L/C, depozyt przed formalnymi zamówieniami, saldo przed wysyłką.
6. Czy akceptujesz zamówienia OEM dla naszej własnej marki?
Tak, akceptujemy zamówienia OEM i dodajemy Twoją markę do produktów lub opakowania zewnętrznego.

