-
biologiczne środki owadobójcze
-
Biologiczne pestycydy
-
Naturalne środki owadobójcze
-
Pestycydy na rośliny kukurydziane
-
Pestycydy na drzewa owocowe
-
Pestycydy na rośliny ryżowe
-
Pestycydy na uprawy bawełny
-
Insekcyd drzewa herbacianego
-
Biologiczny środek grzybiczy
-
Nawóz biologiczny
-
Żel do przynęty od karalucha
-
Domy zabójcy szkodników
-
Zabójca larw komarów
-
Z-9-trykosen
-
Przykładem na zabijanie much
-
Mrowi zabójcza przynęta
-
Organiczna herbata
Agrochemikalia Naturalne owadobójstwa roślinne Chlorfenapyr pestycyd SC dla roztoczy Hemiptera
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Unioasis |
| Orzecznictwo | Pesticide Registration Certificate |
| Numer modelu | 10% chlorfenapyru |
| Minimalne zamówienie | 100 kg |
| Cena | $0.35--$13.66 |
| Szczegóły pakowania | 20 ml, 200 ml, 1000 ml/butelka, chińskie opakowanie i wsparcie |
| Czas dostawy | 7 dni |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 50 000 kg tygodniowo |
| Zwalczanie szkodników | Chilo suppressalis, Chilo suppressalis, rolka liści ryżowych, Spodoptera exigua, Spodoptera litura, | Klasyfikacja | chemiczny pestycyd |
|---|---|---|---|
| Nr rej. ICAMA | PD20170914 | Sformułowanie | Sc |
| Aktywny składnik | 10% chlorfenapyru | Aplikacja | Ryż, owoce, warzywa |
| inne imię | Chlorfenapyr | Rodzaj dostawy | Magazyn |
| OEM/ODM | Obsługa dostosowywania | Logo | Obsługa dostosowywania |
| Sposób wysyłki | Powietrze lądowe morskie | Okres przydatności do spożycia | 2 lata |
| Podkreślić | SC Naturalne środki owadobójcze roślinne,chlorfenapyr Naturalne owadobójce roślinne,SC pestycyd chlorfenapyr |
||
Agrochemikalia 10% Chlorfenapyr SC Insektycyd do warzyw Lepidoptera Diptera Coleoptera Hemiptera Roztocza inne szkodniki
Chlorfenapyr to nowy rodzaj związku pirolowego, który działa na mitochondria komórek owadów. Działa poprzez wielofunkcyjne oksydazy u owadów i głównie hamuje konwersję adenozynodifosforanu (ADP) do trifosforanu adenozyny (ATP). Trifosforan adenozyny magazynuje energię niezbędną komórkom do utrzymania ich funkcji życiowych. Ten lek działa żołądkowo i kontaktowo. Ma silną przenikalność przez powierzchnię liści, ma pewien efekt systemiczny i charakteryzuje się szerokim spektrum działania owadobójczego, wysoką skutecznością, długotrwałym działaniem i bezpieczeństwem. Może kontrolować odporne szkodniki.
![]()
| NR REJESTRACJI ICAMA | PD20170914 |
| Nazwa handlowa | UNIOASIS |
| Składnik aktywny | Chlorfenapyr |
| Formulacja | SC |
| Zawartość składnika aktywnego | 10% Chlorfenapyr |
| Chronione obiekty | Ryż, owoce, warzywa |
| Szkodniki aktywne | Chilo suppressalis, Chilo suppressalis, zwójka ryżowa, Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Plutella xylostella |
1. Opracowany w Stanach Zjednoczonych, importowane składniki, wysoka wydajność i niska toksyczność
2. Szerokie spektrum działania owadobójczego, może kontrolować Lepidoptera, Diptera, Coleoptera, Hemiptera i roztocza
3. Formuła 10% jest naukowa, bezpieczna w użyciu i niełatwo powoduje fitotoksyczność
![]()
Dawkowanie: 60~90g/Ha, oprysk
Podczas stosowania tego produktu należy nosić odzież ochronną, rękawice, maski, aby uniknąć wdychania płynnego leku, nie jeść ani pić podczas picia. Po aplikacji umyj ręce i twarz oraz niezwłocznie oczyść skórę odsłoniętych części, wrażliwy na jedwabniki, unikać stosowania w pobliżu obszarów jedwabników i morw. Kobiety w ciąży, karmiące i alergicy są zabronione. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek działań niepożądanych podczas stosowania należy skonsultować się z lekarzem.
P1. Czy to jest pestycyd organiczny?
Tak, jest to pestycyd organiczny, jego składniki to wszystkie składniki mikrobiologiczne.
P2. Stosowany na jakie uprawy?
Jest stosowany na większość warzyw kapustnych, takich jak: kapusta, brokuły, zielone warzywa, rzepak, jarmuż, rukiew wodna, rzodkiewka, rukola, gorczyca, brukiew, kapusta itp.
P3. Zabija jakie szkodniki?
Jest skuteczny przeciwko Plutella xylostella, bielinkowi kapustnikowi, spodoptera exigua, omacnicy kukurydzianej, omacnicy fasolowej.
P4. Jaki jest rodzaj opakowania?
Możemy wykonać opakowania z etykietami OEM/ODM, na przykład w 100g w małej torbie. Dostarczamy również opakowania zbiorcze, na przykład 25KG/bęben.
P5. Czy można dostarczyć darmową próbkę?
Chcielibyśmy dostarczyć 1-2KG darmowych próbek. a Ty musisz zapłacić za fracht.
P6. Czy znasz główne szkodniki warzyw?
Larwa armyworm, tantaniś krzyżówka, spodoptera exigua, bielinek kapustnik, omacnica fasolowa itp.

