-
biologiczne środki owadobójcze
-
Biologiczne pestycydy
-
Naturalne środki owadobójcze
-
Pestycydy na rośliny kukurydziane
-
Pestycydy na drzewa owocowe
-
Pestycydy na rośliny ryżowe
-
Pestycydy na uprawy bawełny
-
Insekcyd drzewa herbacianego
-
Biologiczny środek grzybiczy
-
Nawóz biologiczny
-
Żel do przynęty od karalucha
-
Domy zabójcy szkodników
-
Zabójca larw komarów
-
Z-9-trykosen
-
Przykładem na zabijanie much
-
Mrowi zabójcza przynęta
-
Organiczna herbata
Biologiczny pestycyd Beta Cypermethrin Naturalny insektycyd dla zieleni
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Unioasis |
| Orzecznictwo | Pesticide Registration Certificate |
| Numer modelu | 10 milionów PIB/ml SlNPV + 3% Beta cypermetryna |
| Minimalne zamówienie | 100 kg |
| Cena | $0.25--$0.36 |
| Szczegóły pakowania | 50ml/butelka, 200ml/butelka, 300ml/butelka, 500ml/butelka, 1000ml/butelka |
| Czas dostawy | 7 dni |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 50 000 kg tygodniowo |
| Zwalczanie szkodników | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, corn borer, conopomorpha sinensis bradley, Busck, Helicoverpa | Klasyfikacja | Biologiczny, owadobójczy, wirusowo-chemiczny pestycyd |
|---|---|---|---|
| Nr rej. ICAMA | PD20097660 | Sformułowanie | Sc |
| Aktywny składnik | 10 milionów PIB/ml SlNPV + 3% Beta cypermetryna | Aplikacja | Kukurydza, drzewa owocowe, warzywa |
| inne imię | Beta cypermetryna i SlNPV | Rodzaj dostawy | Magazyn |
| OEM/ODM | Obsługa dostosowywania | Logo | Obsługa dostosowywania |
| Sposób wysyłki | Powietrze lądowe morskie | Okres przydatności do spożycia | 2 lata |
| Podkreślić | Zielona fasola - pestycyd biologiczny,Cypermetryna Pestycyd biologiczny,naturalny insektycyd dla zieleni |
||
Kosztowo efektywny biologiczny pestycyd agrochemiczny beta cypermetryna i wirus polihedrozy jądrowej SC warzywa krzyżowe
10 mln PIB/mL SlNPV + 3% cypermetryny beta SC
SlNPV to bioinsekticyd stosowany w walce z liśćomierzącymi się szkodnikami Spodoptera litura, które są polifagami żywiącymi się liściami w żłobkach i na polach.Orzeszki ziemne, Róża, kapusta, kalafior, chili, tytoń, słonecznik, ziemniak, okra, ricin, marygold itp. Po wykluciu, gromady młodych larw karmią się gromadnie, początkowo skrapując powierzchnię liścia.Późniejsze odłamki rozlewają się i przenoszą się na inne liście i żywią się żarłoczniePo opryskaniu SlNPV gąsienice te zarażają się wirusem, który ostatecznie ich zabija.
Beta cypermetryna, znana również jako walerat cyjanopentylowy, jest środkiem owadobójczym stosowanym w rolnictwie, który kontroluje głównie szkodniki lepidopterów występujące na uprawach i ma silną toksyczność.
Insektycydy, które nie są systemowe, ale mają działanie toksyczne w kontakcie i żołądku.
Dzięki interakcji z kanałem sodu szkodnika, funkcja układu nerwowego zostaje zniszczona.
Stosowane w ochronie zdrowia publicznego i hodowli zwierząt w celu kontroli różnych szkodników, takich jak muchy, karaluchy, komary, pchły, wszy, pluskwy, ektoparazyty zwierzęce, takie jak kleszcze i roztocze.
![]()
| ICAMA REG.NO. | PD20097660 |
| Nazwa marki | UNIOASIS |
| Składnik aktywny | 10 mln PIB/mL SlNPV + 3% beta-cypermetryny |
| Formułowanie | SC. |
| Ochrona obiektów | Owoce, warzywa. |
| Aktywne szkodniki | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, conopomorpha sinensis bradley, Busck, Helicoverpa armigera |
1Jest zatwierdzony do stosowania w rolnictwie ekologicznym.
2Jest bezpieczny dla naturalnych pasożytów, zapylaczy i drapieżników.
3Można go wykorzystać jako skuteczny składnik w programach IPM, a tym samym zmniejszyć stosowanie pestycydów chemicznych i stworzyć bezpieczniejsze środowisko.
4Nie powoduje problemów z pozostałościami i nie powoduje problemów z opornością ani ponownym powstawaniem.
5Skutecznie kontroluje jeden z najważniejszych gospodarczo szkodników - Spodoptera litura.
6Redukcja szkodników prowadzi do poprawy zdrowia roślin, a tym samym zwiększenia wydajności upraw.
7Jest przyjazny dla zwierząt domowych, przyjazny dla środowiska i dla niemowląt.
Poziom zastosowania: 1125-1500 mL/ha, natrysk
Podczas stosowania tego produktu należy nosić ubrania ochronne i rękawiczki, maski, aby uniknąć wdychania płynnych leków, nie jeść ani pić podczas picia.i czyszczenie skóry odkrytych części w odpowiednim czasieU kobiet w ciąży, karmiących piersią i alergicznych jest zabronione stosowanie.Należy skonsultować się z lekarzem w przypadku wystąpienia jakichkolwiek działań niepożądanych podczas stosowania leku..
2Jakie certyfikaty są uzyskiwane dla produktów?
Do naszych produktów zastosowaliśmy certyfikat ISO9000/licencję produkcyjną/certyfikat rejestracji pestycydów.
3Jaka jest Twoja gwarancja jakości produktów?
Produkty są ściśle testowane w 100% z raportem z badań przed wysyłką, ale zastąpimy lub zwrócimy za wadliwe produkty, jeśli istnieją.
4Jak sprawdzić jakość?
Wyślemy ci próbki za darmo, aby przetestować jakość przed formalnymi zamówieniami.
5Jakie są warunki płatności?
Akceptujemy T/T, PayPal, Western Union, L/C, depozyt przed formalnym zamówieniem, saldo przed wysyłką.
6Czy akceptujesz zamówienia OEM dla naszej marki?
Tak, akceptujemy zamówienia OEM i dodajemy swoją markę na produkty lub opakowania.

