-
biologiczne środki owadobójcze
-
Biologiczne pestycydy
-
Naturalne środki owadobójcze
-
Pestycydy na rośliny kukurydziane
-
Pestycydy na drzewa owocowe
-
Pestycydy na rośliny ryżowe
-
Pestycydy na uprawy bawełny
-
Insekcyd drzewa herbacianego
-
Biologiczny środek grzybiczy
-
Nawóz biologiczny
-
Żel do przynęty od karalucha
-
Domy zabójcy szkodników
-
Zabójca larw komarów
-
Z-9-trykosen
-
Przykładem na zabijanie much
-
Mrowi zabójcza przynęta
-
Organiczna herbata
Mikrobiologiczny insektycyd chlorfenapyr 10% SC na błonkoskrzydłe kapusty
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Unioasis |
| Orzecznictwo | Pesticide Registration Certificate |
| Numer modelu | 10% chlorfenapyru |
| Minimalne zamówienie | 100 kg |
| Cena | $0.35--$13.66 |
| Szczegóły pakowania | 20 ml, 200 ml, 1000 ml/butelka, chińskie opakowanie i wsparcie |
| Czas dostawy | 7 dni |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 50 000 kg tygodniowo |
| Zwalczanie szkodników | Chilo suppressalis, Chilo suppressalis, rolka liści ryżowych, Spodoptera exigua, Spodoptera litura, | Klasyfikacja | chemiczny pestycyd |
|---|---|---|---|
| Nr rej. ICAMA | PD20170914 | Sformułowanie | Sc |
| Aktywny składnik | 10% chlorfenapyru | Aplikacja | Ryż, owoce, warzywa |
| inne imię | Chlorfenapyr | Rodzaj dostawy | Magazyn |
| OEM/ODM | Obsługa dostosowywania | Logo | Obsługa dostosowywania |
| Sposób wysyłki | Powietrze lądowe morskie | Okres przydatności do spożycia | 2 lata |
| Podkreślić | Chlorfenapyr,owadobójca drobnoustrojowy,SC chlorfenapyr |
||
Biologiczny pestycyd mikrobiologiczny 10% Chlorfenapyr SC Zabójca szkodników lepidopterów dla buraków kapusty Armyworm
Chlorfenapyr jest nowym rodzajem związków pirolowych działających na mitochondria komórek owadów.Działa poprzez wielofunkcyjne oksydazy u owadów i w głównej mierze hamuje konwersję difosforanu adenozyny (ADP) w trifosforan adenozyny (ATP)Adenosynotrifosforan magazynuje energię potrzebną komórkom do utrzymania ich funkcji życiowych.ma pewną działanie układowe, ma charakterystykę szerokiego spektrum owadobójczego, wysoki efekt kontroli, długotrwały efekt i bezpieczeństwo.
![]()
| ICAMA REG.NO. | PD20170914 |
| Nazwa marki | UNIOASIS |
| Składnik aktywny | Chlorfenapyr |
| Formułowanie | SC. |
| Zawartość substancji czynnej | 10% Chlorfenapyr |
| Ochrona obiektów | Ryż, owoce, warzywa |
| Aktywne szkodniki | Chilo suppressalis, Chilo suppressalis, rolka liści ryżowych, Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Plutella xylostella |
1Opracowany przez USA, importowane składniki, wysoka wydajność i niska toksyczność
2. szerokie spektrum owadobójcze, może kontrolować Lepidoptera, Diptera, Coleoptera, Hemiptera i roztocza
3Formuła zawierająca 10% jest naukowa, bezpieczna w użyciu i nie powoduje łatwo fitotoksyczności.
![]()
Dawkowanie: 60~90 g/ha, spray
Podczas stosowania tego produktu należy nosić ubrania ochronne i rękawiczki, maski, aby uniknąć wdychania płynnych leków, nie jeść ani pić podczas picia.i czyszczenie skóry odkrytych części w odpowiednim czasieU kobiet w ciąży, karmiących piersią i alergicznych jest zabronione stosowanie.Należy skonsultować się z lekarzem w przypadku wystąpienia jakichkolwiek działań niepożądanych podczas stosowania leku..
Czy to pestycyd organiczny?
Tak, jest to organiczny pestycyd, jego składniki są wszystkie mikroorganizmami.
W jakich uprawach?
Używane jest na większości warzyw z gatunku brzoskwiniowego, takich jak: kapusta, brokuły, zielone warzywa, rzep, kapusta, kresi, radyka, ruga, musztarda, rzepa, kapusta itp.
Którym szkodnikom?
Jest skuteczny na Plutella xylostella, robaka kapustnego, spodoptera exigua, kornopora, sojopora.
Q4. Jakie jest opakowanie?
Możemy wykonywać opakowania OEM/ODM, takie jak 100g na małą torbę.
Czy możesz dostarczyć darmową próbkę?
Chcielibyśmy dostarczyć 1-2KG darmowe próbki. i trzeba zapłacić za przewóz
Czy znasz główne szkodniki warzyw?
Poniedziałkowy robak armii, motyl diamentowy, spodoptera exigua, szparagi, dręczyciel fasoli itp.

