Wszystkie produkty
-
biologiczne środki owadobójcze
-
Biologiczne pestycydy
-
Naturalne środki owadobójcze
-
Pestycydy na rośliny kukurydziane
-
Pestycydy na drzewa owocowe
-
Pestycydy na rośliny ryżowe
-
Pestycydy na uprawy bawełny
-
Insekcyd drzewa herbacianego
-
Biologiczny środek grzybiczy
-
Nawóz biologiczny
-
Żel do przynęty od karalucha
-
Domy zabójcy szkodników
-
Zabójca larw komarów
-
Z-9-trykosen
-
Przykładem na zabijanie much
-
Mrowi zabójcza przynęta
-
Organiczna herbata
słowa kluczowe [ bacillus thuringiensis for cabbage worms ] mecz 160 produkty.
Skuteczne biologiczne insektycydy Brak pozostałości
| Okres przydatności do spożycia: | 2 lata |
|---|---|
| Zabija szkodniki: | Robaki Kapuściane |
| Czas aplikacji: | Po 16:00 |
Brak odporności na wirusa Bio pestycyd PrGV Bt Pozbądź się robaków kapusty Niskotoksyczne skuteczne środki kontroli
| Czas dostawy: | 5-8 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
| : |
Skuteczna walka z szkodnikami z SeNPV i Bacillus Thuringiensis Fall Armywrom Beet Armywrom Control Solution
| Nr rej. ICAMA: | PD20080627 |
|---|---|
| Szybkość aplikacji: | 20g na 15L wody |
| Klasyfikacja: | Naturalny organiczny pestycyd |
SC Formuła Insekcydy biologiczne Brak pozostałości Spray na robaki kapusty Długotrwałe zapobieganie szkodnikom
| Aktywny składnik: | Wirus granulozy Pierisrapae +Bt |
|---|---|
| Szybkość aplikacji: | 180-270 g produktu na akr |
| Czas aplikacji: | Po 16:00 |
Biologiczny proszek owadobójczy do likwidacji robaka kapusta
| Klasyfikacja: | Pestycydy biologiczne |
|---|---|
| Wpływ: | Uśmiercić burak, robaka wojskowego, robaka kapusta, robaka diamentowy, motylka |
| Formularz: | Proszek/płyn |
Biologiczny Insektycyd Roślinny Proszek Płyn zabija kapustę robaka Diamentowy Motyl 200 ml butelka
| formularz: | Proszek/ciecz |
|---|---|
| Klasyfikacja: | Pestycydy biologiczne |
| Uszczelka: | 200ml/butelka, 40g/saszetka |
Skuteczny pestycyd na robaki ogórkowe Gąsienice 100% naturalny bezpieczny produkt ekologiczny
| nazwisko: | Biologiczne pestycydy |
|---|---|
| Składnik czynny: | 10000 PlB/mg SeNPV+16000lU/mg Bt |
| Uprawy docelowe: | Warzywa kapustne |
Organiczna kontrola szkodników dla pomidorów, kapustki SeNPV bacillus thuringiensis do kontroli robaków
| Czas dostawy: | 5-8 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
| : |
DpCPV Szkodnik Bio Bacillus Thuringiensis Insektycyd wirusowy składnik do ogrodu warzywnego
| Zwalczanie szkodników: | Dendrolimus punctatus, American White Moth, Parocneria orienta |
|---|---|
| Klasyfikacja: | Naturalny organiczny pestycyd |
| Nr rej. ICAMA: | PD20086030 |
Mikrobiczny insektycyd Bio Bacillus Thuringiensis SeNPV Nuclear Polyhedrosis Virus
| Zwalczanie szkodników: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Plutella xylostella |
|---|---|
| Klasyfikacja: | Naturalny organiczny pestycyd |
| Nr rej. ICAMA: | PD20080627 |

