Wszystkie produkty
-
biologiczne środki owadobójcze
-
Biologiczne pestycydy
-
Naturalne środki owadobójcze
-
Pestycydy na rośliny kukurydziane
-
Pestycydy na drzewa owocowe
-
Pestycydy na rośliny ryżowe
-
Pestycydy na uprawy bawełny
-
Insekcyd drzewa herbacianego
-
Biologiczny środek grzybiczy
-
Nawóz biologiczny
-
Żel do przynęty od karalucha
-
Domy zabójcy szkodników
-
Zabójca larw komarów
-
Z-9-trykosen
-
Przykładem na zabijanie much
-
Mrowi zabójcza przynęta
-
Organiczna herbata
słowa kluczowe [ bacillus thuringiensis for cabbage worms ] mecz 160 produkty.
Organiczne pestycydy dla rolnictwa 50 ml SC Potrzeba 15 l wody Wskaźnik zastosowania
| Rodzaj: | Organiczny |
|---|---|
| Składnik czynny: | Wirus owadów Bacillus Thuringiensis |
| Dawkowanie (SC): | 50ml Potrzebne 15L wody |
63% Monosultap Bt Organiczne naturalne środki owadobójcze roślinne Chemiczne do ryżu
| Zwalczanie szkodników: | Chilo supresalis, fioletowawy omacnica ryżowa |
|---|---|
| Klasyfikacja: | Pestycydy biochemiczne i Bt |
| Nr rej. ICAMA: | PD20092500 |
Pestycyd biologiczny Insektycyd dla warzyw Ludzie Zwierzęta domowe ogólnie uważane za bezpieczne
| Wpływ środowiska: | Niższe do zerowego |
|---|---|
| Sformułowanie: | Płyn lub proszek |
| Bezpieczeństwo: | Ogólnie uważany za bezpieczny do stosowania w pobliżu ludzi i zwierząt domowych |
OEM Pestycydy na rośliny ryżowe 63% Monosultap Insektycydy Kontrola owadów
| Zwalczanie szkodników: | Chilo supresalis, fioletowawy omacnica ryżowa |
|---|---|
| Klasyfikacja: | Pestycydy biochemiczne i Bt |
| Nr rej. ICAMA: | PD20092500 |
Biochemiczne proszki monosultap pestycydy do wycierania łodyg upraw ryżu
| Zwalczanie szkodników: | Chilo supresalis, fioletowawy omacnica ryżowa |
|---|---|
| Klasyfikacja: | Pestycydy biochemiczne i Bt |
| Nr rej. ICAMA: | PD20092500 |
Ekologiczne środki owadobójcze do ochrony roślin
| Szybkość aplikacji: | 50ml/15L wody |
|---|---|
| Nazwa produktu: | biologiczne środki owadobójcze |
| Czas aplikacji: | Po czwartej po południu |
Rośliny Bezpieczny Insektycyd 50 ml SC 15L Woda 20-50g WP 15L Woda
| Nazwa: | Biologiczne pestycydy |
|---|---|
| Pozostałość: | Żadnego |
| Celuj w szkodniki: | Spodoptera Exigua, Spodoptera Litura, Plutella Xylostella, Spodoptera Frugiperda |
Organic Biological Pesticide WP 20-50g Potrzeba 15L wody bezpiecznej dla ludzi i zwierząt domowych
| Dawkowanie ((WP)): | 20-50 g Potrzeba 15 litrów wody |
|---|---|
| Nazwa: | Biologiczne pestycydy |
| Celuj w szkodniki: | Spodoptera Exigua, Spodoptera Litura, Plutella Xylostella, Spodoptera Frugiperda |
Bezpieczny środek owadobójczy 16000 j.m./mg BT WP Zabijać Ryż Tób kukurydza Bawełka Szkodniki Żadnych pozostałości
| Uprawy docelowe: | Herbata Warzywo Ryż Tytoń Kukurydza Bawełna |
|---|---|
| Poziom pozostałości: | Niski |
| Zawartość składnika aktywnego: | 16000 j.m./mg Bt |
Ochrona roślin Bezpieczny środek owadobójczy dla ochrony roślin
| Szybkość aplikacji: | Zależy od produktu |
|---|---|
| Składnik czynny: | 10000 PlB/mg SeNPV+16000lU/mg Bt |
| nazwisko: | Biologiczne pestycydy |

