-
biologiczne środki owadobójcze
-
Biologiczne pestycydy
-
Naturalne środki owadobójcze
-
Pestycydy na rośliny kukurydziane
-
Pestycydy na drzewa owocowe
-
Pestycydy na rośliny ryżowe
-
Pestycydy na uprawy bawełny
-
Insekcyd drzewa herbacianego
-
Biologiczny środek grzybiczy
-
Nawóz biologiczny
-
Żel do przynęty od karalucha
-
Domy zabójcy szkodników
-
Zabójca larw komarów
-
Z-9-trykosen
-
Przykładem na zabijanie much
-
Mrowi zabójcza przynęta
-
Organiczna herbata
Insekcyd Green Tea Tree Pymetrozine 50 Wg WP Leafhopper Killer
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Unioasis |
| Orzecznictwo | Pesticide Registration Certificate |
| Numer modelu | 50% pimetrozyny |
| Minimalne zamówienie | 100 kg |
| Cena | $ |
| Szczegóły pakowania | 50ml/butelka, 200ml/butelka, 300ml/butelka, 500ml/butelka, 1000ml/butelka |
| Czas dostawy | 7 dni |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 50 000 kg tygodniowo |
| Zwalczanie szkodników | Skoczek ryżowy, mszyca pszenna, mszyca warzywna, mszyca kapuściana, mszyca brzoskwiniowa i skoczek h | Klasyfikacja | chemiczny pestycyd |
|---|---|---|---|
| Nr rej. ICAMA | PD20182623 | Sformułowanie | WP |
| Aktywny składnik | 50% pimetrozyny | Aplikacja | Ryż, warzywa, drzewa owocowe, herbata |
| inne imię | zabójca mszyc i mączlików | Rodzaj dostawy | Magazyn |
| OEM/ODM | Obsługa dostosowywania | Logo | Obsługa dostosowywania |
| Sposób wysyłki | Powietrze lądowe morskie | Okres przydatności do spożycia | 2 lata |
| Podkreślić | Insekcyd na drzewo herbacie,Pymetrozyna,owadobójca drzewa herbacianego |
||
Chińska dobra zielona herbata dostawca pestycydów 50% Pymetrozyna WP środek owadobójczy do drzew herbacianych zabójca mszyc herbacianych
Pymetrozyna to nowy środek owadobójczy, wysoce aktywny i specyficzny wobec owadów ssących. Pymetrozyna jest jedynym przedstawicielem azometyn pirydynowych, nowej klasy środków owadobójczych, i jest obecnie rozwijana na całym świecie do zwalczania mszyc i mączlików w uprawach polowych, warzywach, roślinach ozdobnych, bawełnie, chmielu, drzewach owocowych liściastych i cytrusach, a także brązowej plamistości ryżu, Nilaparvata lugens (Staol), w ryżu. Związek ma wielkie obiecujące zastosowanie w programach zintegrowanej ochrony roślin (IPM) ze względu na wysoki stopień selektywności, niską toksyczność dla ssaków oraz bezpieczeństwo dla ptaków, ryb i stawonogów niebędących celem.
![]()
| NR REJESTRACJI ICAMA | PD20182623 |
| Nazwa handlowa | UNIOASIS |
| Składnik aktywny | Pymetrozyna |
| Formulacja | WP |
| Zawartość składnika aktywnego | 50% Pymetrozyna |
| Chronione obiekty | Ryż, warzywa, drzewa owocowe, herbata |
| Szkodniki aktywne | Plamistość ryżu, mszyca pszeniczna, mszyca warzywna, mszyca kapuściana, mszyca brzoskwiniowa i mszyca herbaciana |
Pymetrozyna należy do klasy środków owadobójczych z grupy pirydyn lub triazinonów. Jest to zupełnie nowy środek owadobójczy niebędący biocydem. Produkt ten wykazuje doskonałe działanie zwalczające owady o aparacie gębowym kłująco-ssącym na różnych uprawach. Pymetrozyna działa kontaktowo na szkodniki, a także ma działanie układowe. Może być transportowana w ksylemie i floemie roślin; dlatego może być stosowana jako oprysk nalistny lub zabieg glebowy. Ze względu na dobre właściwości transportowe, nowo rosnące gałęzie i liście mogą być również skutecznie chronione po opryskaniu łodyg i liści.
1. Wysoka zawartość, stabilna jakość i niska dawka składników aktywnych
2. Dobra stabilność światła i ciepła, dłuższy czas działania o 20-30 dni
3. Może skutecznie hamować przenoszenie wirusów i nie wykazuje oporności krzyżowej z innymi pestycydami, co jest korzystne w zwalczaniu szkodników, które rozwinęły oporność
4. Bezpieczny dla organizmów niebędących celem i prawie nieszkodliwy dla owadów pożytecznych
Dawka: 150~300g/Ha, oprysk
Podczas stosowania produktu należy nosić odzież ochronną, rękawice, maski, aby uniknąć wdychania płynnego leku, nie jeść ani nie pić podczas picia. Po aplikacji umyć ręce i twarz oraz oczyścić skórę odsłoniętych części w odpowiednim czasie, wrażliwy na jedwabniki, unikać stosowania w pobliżu obszarów jedwabników i morw. Kobiety w ciąży, karmiące i alergicy są zabronione. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek działań niepożądanych podczas stosowania należy skonsultować się z lekarzem.
P1. Czy to pestycyd organiczny?
Tak, jest to pestycyd organiczny, jego składniki to wszystkie komponenty mikrobiologiczne.
P2. Stosowany na jakie uprawy?
Jest stosowany na większość warzyw kapustnych, takich jak: kapusta, brokuły, zielone warzywa, rzepak, jarmuż, rukiew wodna, rzodkiewka, rukola, gorczyca, brukiew, kapusta itp.
P3. Zwalcza jakie szkodniki?
Jest skuteczny przeciwko Plutella xylostella, Pieris rapae, spodoptera exigua, omacnicy kukurydzianej, omacnicy soi.
P4. Jakie jest opakowanie?
Możemy wykonać opakowania z etykietami OEM/ODM, na przykład w 100g w małej torbie. Dostarczamy również opakowania zbiorcze, takie jak 25KG/bęben.
P5. Czy można dostarczyć darmową próbkę?
Chcielibyśmy dostarczyć 1-2 kg darmowych próbek. a Ty musisz zapłacić za fracht.
P6. Czy znasz główne szkodniki warzyw?
Szarówka polna, bielinek kapustnik, tantniś krzyżowiaczek, spodoptera exigua, Pieris rapae, omacnica fasolowa itp.

