Wszystkie produkty
-
biologiczne środki owadobójcze
-
Biologiczne pestycydy
-
Naturalne środki owadobójcze
-
Pestycydy na rośliny kukurydziane
-
Pestycydy na drzewa owocowe
-
Pestycydy na rośliny ryżowe
-
Pestycydy na uprawy bawełny
-
Insekcyd drzewa herbacianego
-
Biologiczny środek grzybiczy
-
Nawóz biologiczny
-
Żel do przynęty od karalucha
-
Domy zabójcy szkodników
-
Zabójca larw komarów
-
Z-9-trykosen
-
Przykładem na zabijanie much
-
Mrowi zabójcza przynęta
-
Organiczna herbata
słowa kluczowe [ z nine tricosene ] mecz 100 produkty.
Natural Extract Fly Attractant Recipe Flies Lure Muscamone OEM Acceptable Factory Supply
| Czas dostawy: | 5-8 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności: | L/C, T/T. |
| : |
90% TC Muscalure Insect Pheromone Found in Dipteran Flies Extracts Fly Attractant Bait
| Czas dostawy: | 5-8 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności: | L/C, T/T. |
| : |
OEM Acceptable Bed Bug Fly Trap Attracts Housefly Flies Attract Insect Pheromone
| Czas dostawy: | 5-8 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności: | L/C, T/T. |
| : |
Wabik na muszki owocówki Muscalure Terminator przynęta insektycyd żółty płyn 90% TC
| Temperatura topnienia: | < 0°C |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 378°C |
| Prężność pary: | 4,7 mPa (27°C) |
Śmierdząca muchy przynęta granulowa dobry efekt przyciągania
| Kolor: | Żółty |
|---|---|
| Czas trwania: | dwa lata |
| Celuj w szkodniki: | Muchy |
Proszek do zwalczania much domowych 1% Azametifos Proszek owadobójczy Do użytku wewnątrz i na zewnątrz
| Szczegóły pakowania: | Dostosowane |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-8 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T. |
Szybkie zabijanie much Insektycyd dla much domowych przynęta dla much domowych Używanie w gospodarstwach drobiowych 1% azamethiphos
| Szczegóły pakowania: | Dostosowane |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-8 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T. |
Efektywny domowy pestycyd przeciwmuchwy proszek 1% azametyfos dla much ogrodowych
| Szczegóły pakowania: | Dostosowane |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-8 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T. |
Przynęta na muchy Super Atrakcyjna Szybkie Działanie Formuła Przyjazna dla Środowiska Kontrola Zdrowia Miasta
| Czas dostawy: | 5-8 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności: | L/C, T/T. |
| : |
Przyciąganie much przyciąganie karmienia likwidacja much insektycyd poprawa higieny środowiska
| Czas dostawy: | 5-8 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności: | L/C, T/T. |
| : |

