Wszystkie produkty
-
biologiczne środki owadobójcze
-
Biologiczne pestycydy
-
Naturalne środki owadobójcze
-
Pestycydy na rośliny kukurydziane
-
Pestycydy na drzewa owocowe
-
Pestycydy na rośliny ryżowe
-
Pestycydy na uprawy bawełny
-
Insekcyd drzewa herbacianego
-
Biologiczny środek grzybiczy
-
Nawóz biologiczny
-
Żel do przynęty od karalucha
-
Domy zabójcy szkodników
-
Zabójca larw komarów
-
Z-9-trykosen
-
Przykładem na zabijanie much
-
Mrowi zabójcza przynęta
-
Organiczna herbata
słowa kluczowe [ spodoptera litura biological insecticides ] mecz 148 produkty.
Zapobieganie robocie żołnierza buraków w Afryce Aktywne szkodniki kukurydza Borer żołnierza buraków larwy jedzą różne rośliny, w tym rośliny pomidorowe
| Color: | brown |
|---|---|
| Application Rate: | 20g Per 15L Water |
| Shelf Life: | 2 Years |
Certyfikacja ekologiczna Biopestycyd SeNPV Bt Kill Beet Armyworm
| Zwalczanie szkodników: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Plutella xylostella |
|---|---|
| Klasyfikacja: | Naturalny organiczny pestycyd |
| Nr rej. ICAMA: | PD20080627 |
Mikrobyczny Pestycyd Bacillus Bt Thuringiensis Wyrób ekologiczny
| Zwalczanie szkodników: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Dendrolimus punctatus, ćma amerykańska |
|---|---|
| Klasyfikacja: | Naturalny organiczny pestycyd |
| Nr rej. ICAMA: | PD20097412 |
Skuteczne pestycydy na rośliny kukurydzy brązowej w celu zwalczania szkodliwych roślin kukurydzianych
| Szybkość aplikacji: | 20g na 15L wody |
|---|---|
| Sposób wysyłki: | Powietrze lądowe morskie |
| Zastosowanie: | Kukurydza, owoce, warzywa |
Aktywny składnik Wirus szkodników i pestycydy dla upraw kukurydzy genetycznie modyfikowanej w celu zwalczania szkodników o długim okresie trwałości
| Aktywne szkodniki: | Spodoptera Exigua, Spodoptera litura, Plutella xylostella maruca testulalis Geyer, Kornastyczna |
|---|---|
| Zgodność: | Można mieszać z innymi pestycydami |
| Producent: | Wuhan Unioasis Biological Technology Co., Ltd |
Owoce z grzybów, kapusty, brokuły, kapusta, pestycydy organiczne 0,01 mld/ml SeNPV bez pozostałości
| Zwalczanie szkodników: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Plutella xylostella |
|---|---|
| Klasyfikacja: | Naturalny organiczny pestycyd |
| Nr rej. ICAMA: | PD20080627 |
Firma produkująca biopestycydy, zwalczanie szkodników kapusty, organiczne
| Sformułowanie: | Sc |
|---|---|
| Okres przydatności do spożycia: | 2 lata |
| Metoda aplikacji: | Rozpylać |
Pestycyd płynny PrGV Plus Bacillus Thuringiensis 500 Gr Dla robaków kapusty
| Zwalczanie szkodników: | Plutella xylostella, gąsienica kapusty, Spodoptera exigua, omacnica prosowianka, omacnica sojowo-pod |
|---|---|
| Klasyfikacja: | Naturalny organiczny pestycyd |
| Nr rej. ICAMA: | PD20120875 |
Organiczne pestycydy dla rolnictwa 50 ml SC Potrzeba 15 l wody Wskaźnik zastosowania
| Rodzaj: | Organiczny |
|---|---|
| Składnik czynny: | Wirus owadów Bacillus Thuringiensis |
| Dawkowanie (SC): | 50ml Potrzebne 15L wody |
Niezwyciężona kontrola robaków w postaci płynnej mieszanki kukurydzy w celu skutecznego zarządzania fazą larwową
| Stosowanie: | Etap larwalny |
|---|---|
| Nr rej. ICAMA: | PD20097412 |
| Producent: | Wuhan Unioasis Biological Technology Co., Ltd |

