Wszystkie produkty
-
biologiczne środki owadobójcze
-
Biologiczne pestycydy
-
Naturalne środki owadobójcze
-
Pestycydy na rośliny kukurydziane
-
Pestycydy na drzewa owocowe
-
Pestycydy na rośliny ryżowe
-
Pestycydy na uprawy bawełny
-
Insekcyd drzewa herbacianego
-
Biologiczny środek grzybiczy
-
Nawóz biologiczny
-
Żel do przynęty od karalucha
-
Domy zabójcy szkodników
-
Zabójca larw komarów
-
Z-9-trykosen
-
Przykładem na zabijanie much
-
Mrowi zabójcza przynęta
-
Organiczna herbata
słowa kluczowe [ organic insecticide with senpv bt ] mecz 46 produkty.
Skuteczne pestycydy na rośliny kukurydzy brązowej w celu zwalczania szkodliwych roślin kukurydzianych
| Szybkość aplikacji: | 20g na 15L wody |
|---|---|
| Sposób wysyłki: | Powietrze lądowe morskie |
| Zastosowanie: | Kukurydza, owoce, warzywa |
Naturalne bioinsektycydy do upraw kukurydzy
| Sformułowanie: | WP |
|---|---|
| Producent: | Biologiczna Unioaza Wuhan |
| Metoda aplikacji: | Rozpylać |
Mocna i skuteczna kontrola chemiczna i biologiczna robaka armii buraków w kukurydzy 2 lata okres trwałości 20 g na 15 l wody
| Kolor: | brązowy |
|---|---|
| Producent: | Wuhan Unioasis Biological Technology Co., Ltd |
| Klasyfikacja: | Naturalny organiczny pestycyd |
Systematyczny płynny oprysk do ochrony upraw kukurydzy przed jesiennym robakiem
| Szybkość aplikacji: | 20g na 15L wody |
|---|---|
| Sformułowanie: | WP |
| Rodzaj dostaw: | Akcje |
Naturalny płyn przeciw szkodnikom IPM dla upraw kukurydzy, walka z szkodnikami owadów 20 g na 15 l wody
| Użycie: | Przedwschodowe i kontrolne |
|---|---|
| Rodzaj dostaw: | Akcje |
| Klasyfikacja: | Naturalny organiczny pestycyd |
Zapobieganie robocie żołnierza buraków w Afryce Aktywne szkodniki kukurydza Borer żołnierza buraków larwy jedzą różne rośliny, w tym rośliny pomidorowe
| Color: | brown |
|---|---|
| Application Rate: | 20g Per 15L Water |
| Shelf Life: | 2 Years |

