Wszystkie produkty
-
biologiczne środki owadobójcze
-
Biologiczne pestycydy
-
Naturalne środki owadobójcze
-
Pestycydy na rośliny kukurydziane
-
Pestycydy na drzewa owocowe
-
Pestycydy na rośliny ryżowe
-
Pestycydy na uprawy bawełny
-
Insekcyd drzewa herbacianego
-
Biologiczny środek grzybiczy
-
Nawóz biologiczny
-
Żel do przynęty od karalucha
-
Domy zabójcy szkodników
-
Zabójca larw komarów
-
Z-9-trykosen
-
Przykładem na zabijanie much
-
Mrowi zabójcza przynęta
-
Organiczna herbata
słowa kluczowe [ organic biological insecticides ] mecz 260 produkty.
Biologiczne insektycydy roślinne Insektozabijacz Wirus AcNPV & Bt SC
| Zwalczanie szkodników: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Dendrolimus punctatus, ćma amerykańska |
|---|---|
| Klasyfikacja: | Naturalny organiczny pestycyd |
| Nr rej. ICAMA: | PD20097412 |
Szkodnik rolniczy Bawełka Białobłota Skuteczny insektycyd HaNPV + Bacillus Thuringiensis
| Zwalczanie szkodników: | Helicoverpa armigera, helicoverpa assulta |
|---|---|
| Klasyfikacja: | Naturalny organiczny pestycyd |
| Nr rej. ICAMA: | PD20098198 |
Biologiczny SlNPV i 3% beta cypermetryna pestycydy drzew owocowych
| Zwalczanie szkodników: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, corn borer, conopomorpha sinensis bradley, Busck, Helicoverpa |
|---|---|
| Klasyfikacja: | Biologiczny, owadobójczy, wirusowo-chemiczny pestycyd |
| Nr rej. ICAMA: | PD20097660 |
Mocna i skuteczna kontrola chemiczna i biologiczna robaka armii buraków w kukurydzy 2 lata okres trwałości 20 g na 15 l wody
| Kolor: | brązowy |
|---|---|
| Producent: | Wuhan Unioasis Biological Technology Co., Ltd |
| Klasyfikacja: | Naturalny organiczny pestycyd |
PrGV z BT WP Insektycyd dla różnych szkodników roślinnych Pestycydy rolnicze o niskim poziomie pozostałości
| Sposób wysyłki: | Powietrze lądowe morskie |
|---|---|
| Certyfikaty: | Organiczne, nietoksyczne |
| Opakowanie: | 200ml/butelka, 40g/saszetka |
Ekologicznie przyjazne Blaskowe warzywa Organiczny insektycyd SeNPV Powder Spray Brokuły Kapusta chińska
| Rodzaj: | Organiczny pestycyd |
|---|---|
| nazwisko: | SeNPV+Bt |
| Sformułowanie: | proszek |
Biologiczny proszek owadobójczy do likwidacji robaka kapusta
| Klasyfikacja: | Pestycydy biologiczne |
|---|---|
| Wpływ: | Uśmiercić burak, robaka wojskowego, robaka kapusta, robaka diamentowy, motylka |
| Formularz: | Proszek/płyn |
Biologiczny insektycyd z drzewa herbacianego EoNPV Pestycydy rolnicze Wirus polihedrozy jądrowej
| Zwalczanie szkodników: | Tea geometrid, Euproctis pseudoconspersa Strand |
|---|---|
| Klasyfikacja: | Biologiczny pestycyd wirusowy dla owadów |
| ICAMA REG.No. Nr rej. ICAMA : :: | PD20086035 |
Organiczne pestycydy dla rolnictwa 50 ml SC Potrzeba 15 l wody Wskaźnik zastosowania
| Rodzaj: | Organiczny |
|---|---|
| Składnik czynny: | Wirus owadów Bacillus Thuringiensis |
| Dawkowanie (SC): | 50ml Potrzebne 15L wody |
Biologiczny pestycyd ochrony roślin w postaci ciekłej lub proszkowej
| Bezpieczeństwo: | Ogólnie uważany za bezpieczny do stosowania w pobliżu ludzi i zwierząt domowych |
|---|---|
| Pozostałość: | Żadnego |
| Dawkowanie (SC): | 50ml Potrzebne 15L wody |

