Wszystkie produkty
-
biologiczne środki owadobójcze
-
Biologiczne pestycydy
-
Naturalne środki owadobójcze
-
Pestycydy na rośliny kukurydziane
-
Pestycydy na drzewa owocowe
-
Pestycydy na rośliny ryżowe
-
Pestycydy na uprawy bawełny
-
Insekcyd drzewa herbacianego
-
Biologiczny środek grzybiczy
-
Nawóz biologiczny
-
Żel do przynęty od karalucha
-
Domy zabójcy szkodników
-
Zabójca larw komarów
-
Z-9-trykosen
-
Przykładem na zabijanie much
-
Mrowi zabójcza przynęta
-
Organiczna herbata
słowa kluczowe [ natural brassicaceous pest control ] mecz 145 produkty.
ODM ECO przyjazny biologiczny pestycyd dla gąsienic
| Zwalczanie szkodników: | Dendrolimus punctatus, American White Moth, Parocneria orienta |
|---|---|
| Klasyfikacja: | Naturalny organiczny pestycyd |
| Nr rej. ICAMA: | PD20086030 |
Ekologiczny SC Pestycyd biologiczny PrGV.Bt Pestycydy organiczne dla rolnictwa
| Zwalczanie szkodników: | Plutella xylostella, gąsienica kapusty, Spodoptera exigua, omacnica prosowianka, omacnica sojowo-pod |
|---|---|
| Klasyfikacja: | Naturalny organiczny pestycyd |
| Nr rej. ICAMA: | PD20120875 |
Systematyczny płynny oprysk do ochrony upraw kukurydzy przed jesiennym robakiem
| Szybkość aplikacji: | 20g na 15L wody |
|---|---|
| Sformułowanie: | WP |
| Rodzaj dostaw: | Akcje |
Biowirusowy pestycyd PrGV BT Powder Spray Insektycyd do hodowli warzyw
| Certyfikaty: | Organiczne, nietoksyczne |
|---|---|
| Opakowanie: | 200ml/butelka, 40g/saszetka |
| Czas trwania: | 2 lata |
AcNPV Bt Chlorfenapyr SC Pestycydy drzew owocowych Korzenie kapusty Szkodniki owadobójcze
| Zwalczanie szkodników: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Dendrolimus punctatus, ćma amerykańska |
|---|---|
| Klasyfikacja: | Naturalny organiczny pestycyd |
| Nr rej. ICAMA: | PD20097412 |
Mikrobiczny insektycyd Bio Bacillus Thuringiensis SeNPV Nuclear Polyhedrosis Virus
| Zwalczanie szkodników: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Plutella xylostella |
|---|---|
| Klasyfikacja: | Naturalny organiczny pestycyd |
| Nr rej. ICAMA: | PD20080627 |
OEM SeNPV Zielone rośliny Biologiczne insektycydy ogrodowe Zabójca owadów
| Zwalczanie szkodników: | Spodoptera exigua |
|---|---|
| OEM/ODM: | Wsparcie Dostosuj |
| ICAMA REG.No. Nr rej. ICAMA : PD :PD: | PD20180190 |
Biologiczny Insektycyd Roślinny Proszek Płyn zabija kapustę robaka Diamentowy Motyl 200 ml butelka
| formularz: | Proszek/ciecz |
|---|---|
| Klasyfikacja: | Pestycydy biologiczne |
| Uszczelka: | 200ml/butelka, 40g/saszetka |
Biologiczny proszek owadobójczy do likwidacji robaka kapusta
| Klasyfikacja: | Pestycydy biologiczne |
|---|---|
| Wpływ: | Uśmiercić burak, robaka wojskowego, robaka kapusta, robaka diamentowy, motylka |
| Formularz: | Proszek/płyn |
AcNPV i 10% Chlorfenapyr Tomato Fruitworm Insecticide For Cabbage Worms
| Zwalczanie szkodników: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Dendrolimus punctatus, ćma amerykańska |
|---|---|
| Klasyfikacja: | Naturalny organiczny pestycyd |
| Nr rej. ICAMA: | PD20097412 |

