Wszystkie produkty
-
biologiczne środki owadobójcze
-
Biologiczne pestycydy
-
Naturalne środki owadobójcze
-
Pestycydy na rośliny kukurydziane
-
Pestycydy na drzewa owocowe
-
Pestycydy na rośliny ryżowe
-
Pestycydy na uprawy bawełny
-
Insekcyd drzewa herbacianego
-
Biologiczny środek grzybiczy
-
Nawóz biologiczny
-
Żel do przynęty od karalucha
-
Domy zabójcy szkodników
-
Zabójca larw komarów
-
Z-9-trykosen
-
Przykładem na zabijanie much
-
Mrowi zabójcza przynęta
-
Organiczna herbata
słowa kluczowe [ mosquito larvae killer spray ] mecz 15 produkty.
Bezpieczny i skuteczny środek owadobójczy Spray na larwy komarów Trzymaj się z dala od dzieci
| Metoda aplikacji: | Spray |
|---|---|
| Nr rej. ICAMA: | WL20100260 |
| Opakowanie: | 100 g / saszetka, 25 kg / bęben lub dostosowane |
Skuteczna kontrola Zabójca larw komarów Spray Larwicyd Lura Bacillus Thuringiensis
| Nazwa produktu: | Zabójca larw komarów |
|---|---|
| Sformułowanie: | proszek |
| Cechy: | /Szybko i atrakcyjnie |
1200ITU/Mg BTi Spray na larwy komarów
| Szkodnik docelowy: | Wigglery, takie jak Culex, Aedes, Anopheles i larwy mączlików, larwy komarów |
|---|---|
| Szybkość aplikacji: | 2-3 ml/m2 |
| Nr rej. ICAMA: | WL20100260 |
Spray eliminuje larwy komarów Najczęściej stosowane środki przeciwkomórkowe
| Czas trwania: | 2 lata |
|---|---|
| Opakowanie: | 100 g / saszetka, 25 kg / bęben lub dostosowane |
| Rodzaj: | Środek owadobójczy |
10% Beta Cypermethrin Zabójca Larw Komarów SC Rozcieńczanie Spray W środowisku wewnętrznym i zewnętrznym
| Zwalczanie szkodników: | Latająca pchła komara |
|---|---|
| Klasyfikacja: | Zabójca larw komarów |
| Nr rej. ICAMA: | WP20160001 |
Biologiczny Spray Plus BTi Zabójca Larw Komarów Insektycyd dla Aedes Culex
| Nazwa produktu: | Biologiczny środek owadobójczy przeciwko komarom |
|---|---|
| Zwalczanie szkodników: | Larwy komarów |
| Substancja czynna 1: | Densowirus komara, MDV |
Unioasis Larwy Komarów Zabójca owadobójca 1200 j.m.t./mg BTi dla rzeźni w stawach gospodarstw drobiarskich
| Zwalczanie szkodników: | Larwy komarów |
|---|---|
| Klasyfikacja: | Pestycydy mikrobiologiczne |
| Sformułowanie: | WP |
Biologiczny zabójca larw komarów MDV BTi Insektycyd dla miejsc rozmnażania larw komarów
| Nazwa produktu: | Biologiczny środek owadobójczy przeciwko komarom |
|---|---|
| Zwalczanie szkodników: | Larwy komarów |
| Substancja czynna 1: | Densowirus komara, MDV |
WL20100260 Zabójca larw komarów Przeciwkomuszków Proszek Bacillus Thuringiensis subsp
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa: | Trzymać poza zasięgiem dzieci |
|---|---|
| Czas trwania: | 2 lata |
| Nr rej. ICAMA: | WL20100260 |
Biologiczny środek przeciwkomórkowy, owadobójczy, środek przeciwłuszczkowy
| Sformułowanie: | OL |
|---|---|
| Substancja czynna 1: | Densowirus komara, MDV |
| Substancja czynna 2: | Bacillus thuringiensis subsp Izrael,BTi |

