Wszystkie produkty
-
biologiczne środki owadobójcze
-
Biologiczne pestycydy
-
Naturalne środki owadobójcze
-
Pestycydy na rośliny kukurydziane
-
Pestycydy na drzewa owocowe
-
Pestycydy na rośliny ryżowe
-
Pestycydy na uprawy bawełny
-
Insekcyd drzewa herbacianego
-
Biologiczny środek grzybiczy
-
Nawóz biologiczny
-
Żel do przynęty od karalucha
-
Domy zabójcy szkodników
-
Zabójca larw komarów
-
Z-9-trykosen
-
Przykładem na zabijanie much
-
Mrowi zabójcza przynęta
-
Organiczna herbata
słowa kluczowe [ maize crop protection liquid spray ] mecz 28 produkty.
WP Bt Bacillus Thuringiensis Roślinność ekologiczna Bezpieczny insektycyd Spray 16000 IU/Mg
| Zwalczanie szkodników: | Gąsienica kapuściana, Plutella xylostella, Euproctis pseudoconspersa, rolka ryżowa, Helicoverpa armi |
|---|---|
| Klasyfikacja: | Pestycydy mikrobiologiczne |
| Nr rej. ICAMA: | PD20097862 |
Aktywny składnik Wirus szkodników i kukurydza Bt zabijają buraki robaki wojskowe Jajka buraki robaki wojskowe
| Metoda aplikacji: | Rozpylać |
|---|---|
| Stosowanie: | Etap larwalny |
| Okres przydatności do spożycia: | 2 lata |
Skuteczne przeciwdziałanie szkodnikom, spodoptera frugiperda z okresem trwałości 2 lat
| Użycie: | Etap larwalny |
|---|---|
| Nr rej. ICAMA: | PD20097412 |
| Sposób wysyłki: | Powietrze lądowe morskie |
Poniedziałkowy robak wojskowy w Afryce przewodnik do zintegrowanego zarządzania szkodnikami
| Application Rate: | 20g Per 15L Water |
|---|---|
| Sformułowanie: | Płyn |
| Shelf Life: | 2 Years |
Skuteczna walka z szkodnikami z SeNPV i Bacillus Thuringiensis Fall Armywrom Beet Armywrom Control Solution
| Nr rej. ICAMA: | PD20080627 |
|---|---|
| Szybkość aplikacji: | 20g na 15L wody |
| Klasyfikacja: | Naturalny organiczny pestycyd |
Zapobieganie robocie żołnierza buraków w Afryce Aktywne szkodniki kukurydza Borer żołnierza buraków larwy jedzą różne rośliny, w tym rośliny pomidorowe
| Color: | brown |
|---|---|
| Application Rate: | 20g Per 15L Water |
| Shelf Life: | 2 Years |
AcNPV i 10% Chlorfenapyr Tomato Fruitworm Insecticide For Cabbage Worms
| Zwalczanie szkodników: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Dendrolimus punctatus, ćma amerykańska |
|---|---|
| Klasyfikacja: | Naturalny organiczny pestycyd |
| Nr rej. ICAMA: | PD20097412 |
Biologiczny insektycyd na pomidory z białą muchą czysty SeNPV Organiczny pestycyd Utrata szkodników dla pomidorów
| Zwalczanie szkodników: | Poniedziałkowy robak armii |
|---|---|
| Certyfikat rejestracji: | PD20180190 |
| Aktywne szkodniki: | robaki kapuściane |

