Wszystkie produkty
-
biologiczne środki owadobójcze
-
Biologiczne pestycydy
-
Naturalne środki owadobójcze
-
Pestycydy na rośliny kukurydziane
-
Pestycydy na drzewa owocowe
-
Pestycydy na rośliny ryżowe
-
Pestycydy na uprawy bawełny
-
Insekcyd drzewa herbacianego
-
Biologiczny środek grzybiczy
-
Nawóz biologiczny
-
Żel do przynęty od karalucha
-
Domy zabójcy szkodników
-
Zabójca larw komarów
-
Z-9-trykosen
-
Przykładem na zabijanie much
-
Mrowi zabójcza przynęta
-
Organiczna herbata
słowa kluczowe [ farming biological insecticides ] mecz 53 produkty.
Organic Biological Pesticide WP 20-50g Potrzeba 15L wody bezpiecznej dla ludzi i zwierząt domowych
| Dawkowanie ((WP)): | 20-50 g Potrzeba 15 litrów wody |
|---|---|
| Nazwa: | Biologiczne pestycydy |
| Celuj w szkodniki: | Spodoptera Exigua, Spodoptera Litura, Plutella Xylostella, Spodoptera Frugiperda |
Pestycyd AcNPV Hodowla rolnicza Insektycyd Zabijać robaka sosnowego
| Czas dostawy: | 5-8 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności: | L/C, T/T. |
| : |
PrGV Bt Biologiczny pestycyd na robaki kapusty
| Delivery Time: | 7-14 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | L/C,T/T |
| : |
Organiczne uprawy zabijanie robaka kapusty PrGV Ekologiczny Biologiczny producent pestycydów
| Czas dostawy: | 5-8 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności: | L/C, T/T. |
| : |
Czapka robak ćma diamentowa pestycyd organiczny rośliny pomidorowe rośliny hodowlane pestycyd AcNPV
| Czas dostawy: | 5-8 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności: | L/C, T/T. |
| : |
Rośliny Bezpieczny Insektycyd 50 ml SC 15L Woda 20-50g WP 15L Woda
| Nazwa: | Biologiczne pestycydy |
|---|---|
| Pozostałość: | Żadnego |
| Celuj w szkodniki: | Spodoptera Exigua, Spodoptera Litura, Plutella Xylostella, Spodoptera Frugiperda |
Organiczne pestycydy dla rolnictwa 50 ml SC Potrzeba 15 l wody Wskaźnik zastosowania
| Rodzaj: | Organiczny |
|---|---|
| Składnik czynny: | Wirus owadów Bacillus Thuringiensis |
| Dawkowanie (SC): | 50ml Potrzebne 15L wody |
Warzywa krzyżowe Spodoptera exigua Spodoptera litura Biopestycyd zabójczy
| Czas trwania: | dwa lata |
|---|---|
| Wpływ środowiska: | Niższe do zerowego |
| Dawkowanie: | Potrzebne 15g 15L wody |
Cudowny pestycyd HaNPV zabija tytoń Helicoverpa Assulta bawełna Insektycyd profesjonalny
| Środki ostrożności: | Nosić odzież i sprzęt ochronny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Bawełna, tytoń, pieprz |
| Rodzaj: | Biologiczne pestycydy |
Organic Farm Insektycyd producenci biopestycydów do zrównoważonej i naturalnej kontroli szkodników
| Aktywny składnik: | Wirus granulozy Pierisrapae +Bt |
|---|---|
| Pozostała aktywność: | Brak pozostałości |
| Okres przydatności do spożycia: | 2 lata |

