Wszystkie produkty
-
biologiczne środki owadobójcze
-
Biologiczne pestycydy
-
Naturalne środki owadobójcze
-
Pestycydy na rośliny kukurydziane
-
Pestycydy na drzewa owocowe
-
Pestycydy na rośliny ryżowe
-
Pestycydy na uprawy bawełny
-
Insekcyd drzewa herbacianego
-
Biologiczny środek grzybiczy
-
Nawóz biologiczny
-
Żel do przynęty od karalucha
-
Domy zabójcy szkodników
-
Zabójca larw komarów
-
Z-9-trykosen
-
Przykładem na zabijanie much
-
Mrowi zabójcza przynęta
-
Organiczna herbata
słowa kluczowe [ bti mosquito larvae killer powder ] mecz 9 produkty.
Thuringiensis Subsp Bti Zabójca larw komarów dla wody 1200ITU/Mg Bacillus
| szkodnik: | Larwy komarów |
|---|---|
| Sformułowanie: | WP |
| Aktywny składnik: | 1200ITU/mg |
1200ITU/Mg BTi Spray na larwy komarów
| Szkodnik docelowy: | Wigglery, takie jak Culex, Aedes, Anopheles i larwy mączlików, larwy komarów |
|---|---|
| Szybkość aplikacji: | 2-3 ml/m2 |
| Nr rej. ICAMA: | WL20100260 |
Insektycyd Wriggler Zabójca Larw Komarów Żółty Proszek 1200ITU/mg BTi Do Odpływów, Stawów, Elementów Wodnych
| Czas dostawy: | 5-8 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności: | L/C, T/T. |
| : |
Africa Market Biological Mosquito Larvae Killing BTi Powder Summer Hot Sale
| Czas dostawy: | 5-8 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności: | L/C, T/T. |
| : |
Unioasis Larwy Komarów Zabójca owadobójca 1200 j.m.t./mg BTi dla rzeźni w stawach gospodarstw drobiarskich
| Zwalczanie szkodników: | Larwy komarów |
|---|---|
| Klasyfikacja: | Pestycydy mikrobiologiczne |
| Sformułowanie: | WP |
WL20100260 Zabójca larw komarów Przeciwkomuszków Proszek Bacillus Thuringiensis subsp
| Informacje dotyczące bezpieczeństwa: | Trzymać poza zasięgiem dzieci |
|---|---|
| Czas trwania: | 2 lata |
| Nr rej. ICAMA: | WL20100260 |
Mosquitoes Killer Powder Insecticide Larvae Attractant Bacillus thuringiensis BTi
| Czas dostawy: | 5-8 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności: | L/C, T/T. |
| : |
Brown Powder Insecticide Mosquito Larvae Killing 1200 ITU/Mg BTi Israel subspecies
| Czas dostawy: | 5-8 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności: | L/C, T/T. |
| : |
Spray owadobójczy, który zabija szczury, takie jak Culex, Aedes, Anopheles, Blackfly, Larwy, Larwy komarów
| Opakowanie: | 100 g / saszetka, 25 kg / bęben lub dostosowane |
|---|---|
| Czas trwania: | 2 lata |
| Szybkość aplikacji: | 2-3 ml/m2 |
1

