Wszystkie produkty
-
biologiczne środki owadobójcze
-
Biologiczne pestycydy
-
Naturalne środki owadobójcze
-
Pestycydy na rośliny kukurydziane
-
Pestycydy na drzewa owocowe
-
Pestycydy na rośliny ryżowe
-
Pestycydy na uprawy bawełny
-
Insekcyd drzewa herbacianego
-
Biologiczny środek grzybiczy
-
Nawóz biologiczny
-
Żel do przynęty od karalucha
-
Domy zabójcy szkodników
-
Zabójca larw komarów
-
Z-9-trykosen
-
Przykładem na zabijanie much
-
Mrowi zabójcza przynęta
-
Organiczna herbata
słowa kluczowe [ biological pesticides with bacillus thuringiensis ] mecz 169 produkty.
Biochemiczne proszki monosultap pestycydy do wycierania łodyg upraw ryżu
| Zwalczanie szkodników: | Chilo supresalis, fioletowawy omacnica ryżowa |
|---|---|
| Klasyfikacja: | Pestycydy biochemiczne i Bt |
| Nr rej. ICAMA: | PD20092500 |
OEM Pestycydy na rośliny ryżowe 63% Monosultap Insektycydy Kontrola owadów
| Zwalczanie szkodników: | Chilo supresalis, fioletowawy omacnica ryżowa |
|---|---|
| Klasyfikacja: | Pestycydy biochemiczne i Bt |
| Nr rej. ICAMA: | PD20092500 |
Pestycydy roślin ryżowych o niskiej zawartości pozostałości Bt Formułowane WP do herbaty Warzywa kukurydza Bawełna tytoniu z ICAMA
| Nr rej. ICAMA: | PD20097862 |
|---|---|
| Czas trwania: | 2 lata |
| Klasyfikacja: | Pestycydy |
Organiczne pestycydy dla rolnictwa 50 ml SC Potrzeba 15 l wody Wskaźnik zastosowania
| Rodzaj: | Organiczny |
|---|---|
| Składnik czynny: | Wirus owadów Bacillus Thuringiensis |
| Dawkowanie (SC): | 50ml Potrzebne 15L wody |
Skuteczne pestycydy na rośliny kukurydzy brązowej w celu zwalczania szkodliwych roślin kukurydzianych
| Szybkość aplikacji: | 20g na 15L wody |
|---|---|
| Sposób wysyłki: | Powietrze lądowe morskie |
| Zastosowanie: | Kukurydza, owoce, warzywa |
Ekologiczne środki owadobójcze do ochrony roślin
| Szybkość aplikacji: | 50ml/15L wody |
|---|---|
| Nazwa produktu: | biologiczne środki owadobójcze |
| Czas aplikacji: | Po czwartej po południu |
Zabójca szkodników Pestycyd organiczny bawełniany Wirus polihedrozy jądrowej Zabójca bawełny Bollworm Insektycydy biologiczne HaNPV
| Logo: | Wsparcie Dostosuj |
|---|---|
| Składnik czynny: | 10 milionów PIB/ml HaNPV+2000IU/ml Bt |
| Celuj w szkodniki: | Bawełniany bollworm, tytoniowy budowl |
Biologiczny zabójca larw komarów MDV BTi Insektycyd dla miejsc rozmnażania larw komarów
| Nazwa produktu: | Biologiczny środek owadobójczy przeciwko komarom |
|---|---|
| Zwalczanie szkodników: | Larwy komarów |
| Substancja czynna 1: | Densowirus komara, MDV |
Cudowny pestycyd HaNPV zabija tytoń Helicoverpa Assulta bawełna Insektycyd profesjonalny
| Środki ostrożności: | Nosić odzież i sprzęt ochronny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Bawełna, tytoń, pieprz |
| Rodzaj: | Biologiczne pestycydy |
ODM Naturalny Insektycyd Rośliny Herbackiej Spray EoNPV Wirus Jądrowej Polihedrozy
| Zwalczanie szkodników: | Tea geometrid, Euproctis pseudoconspersa Strand |
|---|---|
| Klasyfikacja: | Biologiczny pestycyd wirusowy dla owadów |
| ICAMA REG.No. Nr rej. ICAMA : :: | PD20086035 |

