Wszystkie produkty
-
biologiczne środki owadobójcze
-
Biologiczne pestycydy
-
Naturalne środki owadobójcze
-
Pestycydy na rośliny kukurydziane
-
Pestycydy na drzewa owocowe
-
Pestycydy na rośliny ryżowe
-
Pestycydy na uprawy bawełny
-
Insekcyd drzewa herbacianego
-
Biologiczny środek grzybiczy
-
Nawóz biologiczny
-
Żel do przynęty od karalucha
-
Domy zabójcy szkodników
-
Zabójca larw komarów
-
Z-9-trykosen
-
Przykładem na zabijanie much
-
Mrowi zabójcza przynęta
-
Organiczna herbata
słowa kluczowe [ melon strawberry velezensis cy30 fertilizer ] mecz 20 produkty.
Bakterie funkcjonalne Bacillus Velezensis CY30 Nawóz poprawiający glebę Flora drobnoustrojowa Rośliny herbackie Melon Truskawka
| Nazwa produktu: | Bacillus Velezensis |
|---|---|
| Świadectwo rejestracji pestycydów: | WP10254103 |
| Formularz: | Płyn |
Nawóz dla wzrostu roślin Bacillus Velezensis CY30 dla truskawek jabłkowych pomidorów chili
| Obiekt zapobiegawczy: | Phytophthora capsicum, Fusarium putrescens, Fusarium oxysporum, Rhizoctonia solani. Phytop |
|---|---|
| Klasyfikacja: | Nawóz |
| Specyfikacja: | 25 kg/barel, 4 l/barel |
Zwiększenie wzrostu roślin Bacillus Velezensis CY30 Nawóz biologiczny w postaci ciekłej
| Rozpuszczalność: | Rozpuszczalne w wodzie |
|---|---|
| Logo: | Wsparcie Dostosuj |
| Metoda aplikacji: | Rozpylający |
Zapobiegać Leczyć Zgniliznę Korzeni Truskawki Nawozem Bacillus Velezensis Duży Liść Wytrzymała Sadzonka
| Czas dostawy: | 5-8 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności: | L/C, T/T. |
| : |
Bacillus Velezensis CY30 Nawóz dla roślin jagód
| Obiekt zapobiegawczy: | Phytophthora capsicum, Fusarium putrescens, Fusarium oxysporum, Rhizoctonia solani. Phytop |
|---|---|
| Klasyfikacja: | Nawóz |
| Specyfikacja: | 25 kg/barel, 4 l/barel |
Agenci drobnoustrojowi CY30 Bacillus Velezensis Zapobiegają chorobom roślin herbacyjnych
| Obiekt zapobiegawczy: | Phytophthora capsicum, Fusarium putrescens, Fusarium oxysporum, Rhizoctonia solani. Phytop |
|---|---|
| Klasyfikacja: | Nawóz |
| Specyfikacja: | 25 kg/barel, 4 l/barel |
CY30 Bacillus Velezensis Bakterycyd Leczenie pomidorów Tłuszcz na plecy
| Obiekt zapobiegawczy: | Phytophthora capsicum, Fusarium putrescens, Fusarium oxysporum, Rhizoctonia solani. Phytop |
|---|---|
| Klasyfikacja: | Nawóz |
| Specyfikacja: | 25 kg/barel, 4 l/barel |
Nawóz CY30 Bacillus Velezensis Cure Crop Black Spot Pear Rust Fungicyd
| Obiekt zapobiegawczy: | Phytophthora capsicum, Fusarium putrescens, Fusarium oxysporum, Rhizoctonia solani. Phytop |
|---|---|
| Klasyfikacja: | Nawóz |
| Specyfikacja: | 25 kg/barel, 4 l/barel |
CY30 Bacillus Velezensis Bakterycyd Cure Tomato Chili Anthracnose
| Obiekt zapobiegawczy: | Phytophthora capsicum, Fusarium putrescens, Fusarium oxysporum, Rhizoctonia solani. Phytop |
|---|---|
| Klasyfikacja: | Nawóz |
| Specyfikacja: | 25 kg/barel, 4 l/barel |
Fungicyd rolniczy CY30 Biocyd Cure Pomidor Chili Antracnoza
| Obiekt zapobiegawczy: | Phytophthora capsicum, Fusarium putrescens, Fusarium oxysporum, Rhizoctonia solani. Phytop |
|---|---|
| Klasyfikacja: | Nawóz |
| Specyfikacja: | 25 kg/barel, 4 l/barel |

